FMP300FTF73-2K15
MFR.Part #
FMP300FTF73-2K15
JLCPCB Part #
C3406595
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS