MFR-25FRF52-39K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-39K
JLCPCB Part #
C1744105
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS