FMP300FTF73-21R5
MFR.Part #
FMP300FTF73-21R5
JLCPCB Part #
C1391682
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS