FMP300FTF73-180R
MFR.Part #
FMP300FTF73-180R
JLCPCB Part #
C1392091
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS