FMP300FTF73-158R
MFR.Part #
FMP300FTF73-158R
JLCPCB Part #
C1392055
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS