FMP300FTF73-14K7
MFR.Part #
FMP300FTF73-14K7
JLCPCB Part #
C3398404
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS