FMP300FTE73-887K
MFR.Part #
FMP300FTE73-887K
JLCPCB Part #
C1389166
Description
-55℃~+155℃ 3W 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS