AC1206FR-0720KL
MFR.Part #
AC1206FR-0720KL
JLCPCB Part #
C144505
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS