FMP300FTE73-36K5
MFR.Part #
FMP300FTE73-36K5
JLCPCB Part #
C1388483
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS