FMP300FTE73-140R
MFR.Part #
FMP300FTE73-140R
JLCPCB Part #
C1389091
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS