FMP300FRF73-9R1
MFR.Part #
FMP300FRF73-9R1
JLCPCB Part #
C1764353
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS