RT0603BRD074R99L
MFR.Part #
RT0603BRD074R99L
JLCPCB Part #
C861449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS