FMP300FRF73-6R04
MFR.Part #
FMP300FRF73-6R04
JLCPCB Part #
C1762331
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.04Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS