FMP100FRF52-1K33
MFR.Part #
FMP100FRF52-1K33
JLCPCB Part #
C1754860
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS