FMP300FRF73-59K
MFR.Part #
FMP300FRF73-59K
JLCPCB Part #
C1763022
Description
-55℃~+155℃ 3W 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS