AA1218FK-0769R8L
MFR.Part #
AA1218FK-0769R8L
JLCPCB Part #
C4101097
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS