FMP300FRF73-105R
MFR.Part #
FMP300FRF73-105R
JLCPCB Part #
C3468283
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS