NKN200FR-73-12R
MFR.Part #
NKN200FR-73-12R
JLCPCB Part #
C19457841
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS