FMP300FBF73-5K11
MFR.Part #
FMP300FBF73-5K11
JLCPCB Part #
C1389686
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS