FMP300FBF73-511K
MFR.Part #
FMP300FBF73-511K
JLCPCB Part #
C1386532
Description
-55℃~+155℃ 3W 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS