MFR200FRF52-6K04
MFR.Part #
MFR200FRF52-6K04
JLCPCB Part #
C1763805
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS