RC0100JR-071K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0100JR-071K8L
JLCPCB Part #
C850572
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS