FMP300FBF73-18R7
MFR.Part #
FMP300FBF73-18R7
JLCPCB Part #
C3481110
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS