FMP300FBF73-160R
MFR.Part #
FMP300FBF73-160R
JLCPCB Part #
C1386509
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS