FMP200JR-52-4R3
MFR.Part #
FMP200JR-52-4R3
JLCPCB Part #
C1754488
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS