RV0805FR-078M25L
MFR.Part #
RV0805FR-078M25L
JLCPCB Part #
C7304083
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS