FMP200FRF52-6K2
MFR.Part #
FMP200FRF52-6K2
JLCPCB Part #
C3490746
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS