FMP200FRF52-47R5
MFR.Part #
FMP200FRF52-47R5
JLCPCB Part #
C1758922
Description
-55℃~+155℃ 2W 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS