FMP200FRF52-30K1
MFR.Part #
FMP200FRF52-30K1
JLCPCB Part #
C1758081
Description
-55℃~+155℃ 2W 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS