FMP200FRE52-8K2
MFR.Part #
FMP200FRE52-8K2
JLCPCB Part #
C1757926
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS