FMP200FBF52-1K58
MFR.Part #
FMP200FBF52-1K58
JLCPCB Part #
C1381797
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS