FMP200FRE52-787K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FRE52-787K
JLCPCB Part #
C1758012
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS