FMP200FRE52-17R8
MFR.Part #
FMP200FRE52-17R8
JLCPCB Part #
C1758365
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS