RT0805CRB07649RL
MFR.Part #
RT0805CRB07649RL
JLCPCB Part #
C4258347
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS