FMP200FRE52-35K7
MFR.Part #
FMP200FRE52-35K7
JLCPCB Part #
C1756872
Description
-55℃~+155℃ 2W 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS