FMP100FRE52-35K7
MFR.Part #
FMP100FRE52-35K7
JLCPCB Part #
C1757757
Description
-55℃~+155℃ 1W 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS