FMP200FBF52-27K
MFR.Part #
FMP200FBF52-27K
JLCPCB Part #
C1381443
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS