FMP200FBF52-750R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FBF52-750R
JLCPCB Part #
C1384052
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS