FMP200FBF52-5K49
MFR.Part #
FMP200FBF52-5K49
JLCPCB Part #
C1386914
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS