RV1206FR-072K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV1206FR-072K1L
JLCPCB Part #
C6461374
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS