FMP200FBF52-3R09
MFR.Part #
FMP200FBF52-3R09
JLCPCB Part #
C3397989
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.09Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS