FMP200FBF52-18R2
MFR.Part #
FMP200FBF52-18R2
JLCPCB Part #
C1381548
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS