FMP200FBF52-5R23
MFR.Part #
FMP200FBF52-5R23
JLCPCB Part #
C1389193
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.23Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS