FMP200FBE52-17R4
MFR.Part #
FMP200FBE52-17R4
JLCPCB Part #
C1391673
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS