FMP200FBE52-16R5
MFR.Part #
FMP200FBE52-16R5
JLCPCB Part #
C1391595
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS