FMP100JT-52-1R1
MFR.Part #
FMP100JT-52-1R1
JLCPCB Part #
C1376949
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS