FMP100JT-52-100R
MFR.Part #
FMP100JT-52-100R
JLCPCB Part #
C3459216
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS