FMP100JR-52-5R1
MFR.Part #
FMP100JR-52-5R1
JLCPCB Part #
C1750877
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS