MFR50SFBE52-510R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-510R
JLCPCB Part #
C1371829
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS