FMP100FTF52-31R6
MFR.Part #
FMP100FTF52-31R6
JLCPCB Part #
C1380018
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS